1/4
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 47,5 g |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
Cechy
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Korekcja ECC | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 450 MB/s |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ błysku NAND | SLC (Single Level Cell) |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Typ pamięci | SLC |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
Pozostałe funkcje
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy charakterystyczne marki
| Specyficzne technologie | SLC Caching |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Cena brutto
740,99 zł
Dostępność
W magazynie (30 szt.)
Magazyn
Magazyn H
Marka / Producent
ADT
Waga
0,06 kg
Wysyłka z Magazynu H — zamów więcej produktów z tego magazynu i zapłać tylko 1x za przesyłkę!
Pokaż wszystkie z Magazynu H
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!
740,99 zł
cena brutto · VAT 23%
Dostępny (30 szt.)
Darmowa wysyłka!
Magazyn H
1 koszt wysyłki →
Ilość:
Darmowa wysyłka
Gwarancja
14 dni zwrot
Płatności online