AOC
MONITOR AOC LED 15,6" E1659FWU
638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Typ ekranu | LED |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 60° |
| Kolory wyświetlacza | 262000 kolorów |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 83 kHz |
| Rozmiar plamki | 252 x 252 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 90° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 12 ms |
| Typ matrycy | TN |
| Oś obrotu | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 500:1 |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,5 cm |
| Twardość powierzchni | 3H |
Cechy
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 15 - 31° |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Walizka | Tak |
| Przewody | USB |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Szerokość opakowania | 442 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Wysokość opakowania | 295 mm |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 219,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 369,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 22,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 1,2 kg |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
Moc
| Pobór mocy | 8 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 8 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Cechy zarządzania
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Chorwacki |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
Pozostałe funkcje
| Nie zawiera | Rtęci |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres bok@kupie-sprzedam-zamienie.pl.