ASR
Płyta główna ASRock Z890I Nova WiFi
1 414,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | FCC, CE, ErP/EuP |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ audio | Realtek ALC4082 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | Intel Z890 |
| Format płyty głównej | Mini ITX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt | 2 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 6 |
Wewnętrzne We/Wy
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącza USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Liczba złączy pompy wodnej | 1 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
Sterowniki pamięci
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Poziomy RAID | 5 |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
Grafika
| HDCP | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
Sieć
| Kontroler LAN | Realtek RTL8126 |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 5 Gigabit Ethernet |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| 3. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 3. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
Procesor
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Gniazdo procesora | LGA 1851 (Socket V1) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Producent procesora | Intel |
Zawartość opakowania
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączona antena | Tak |
| Przewody | SATA |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
BIOS
| Typ BIOS | UEFI AMI |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres bok@kupie-sprzedam-zamienie.pl.