AOC
MONITOR AOC LED 24,5" 25G3ZM/BK 240Hz
751,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC,Microsoft WHQL |
| Specyficzne technologie | Crosshair |
| Typ grubości ramki | Bezszkieletowy |
| Licznik FPS | Tak |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Pokrętło | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kontrola cieni | Tak |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Niski input lag | Tak |
Wyświetlacz
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Paleta barw | 92% |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Gęstość pikseli | 90 ppi |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 92% |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,5 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Typ matrycy | VA |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 62,23 cm |
Ergonomia
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Chorwacki |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Obracany | -30 - 30° |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Obrotowe | Tak |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Oś obrotu | Tak |
| OSD | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny/Czerwony |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 25 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 557,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 328,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 48 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,24 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 557,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 503 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 258,8 mm |
Wydajność
| Tryb gry | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync | 48 - 240 Hz |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
Zawartość opakowania
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
Zrównoważony rozwój
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 6,34 kg |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 541 mm |
| Szerokość opakowania | 620 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres bok@kupie-sprzedam-zamienie.pl.