AOC
MONITOR AOC LED 27" 27G42E 180Hz
609,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kontrola cieni | Tak |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Niski input lag | Tak |
| Licznik FPS | Tak |
| Pokrętło | Tak |
Wyświetlacz
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Standard gamy kolorów | Adobe RGB |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| DDC/CI | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 180 Hz |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 200 kHz |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Rozmiar plamki | 0,3108 x 0,3108 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Ekran matowy | Tak |
Moc
| Pobór mocy | 22 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 28 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 34 W |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| HDCP | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
Ergonomia
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Chorwacki |
| Liczba języków OSD | 19 |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| OSD | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 93% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2125815 |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość (bez podstawy) | 613,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 449,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,44 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,83 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 197,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 366,3 mm |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | HDMI |
Wydajność
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 454 mm |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,4 kg |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres bok@kupie-sprzedam-zamienie.pl.