1/6
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | CE |
Ergonomia
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -173 - 173° |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2461244 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
Moc
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 22 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Prąd wejściowy | 1.2 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 21,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy (max) | 48 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Wyświetlacz
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Quad HD |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Typ matrycy | TFT/IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 356,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 211,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,92 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,23 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 348,1 mm |
Porty i interfejsy
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDMI | Tak |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Wydajność
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel zasilający |
| Przewody | HDMI |
Cena brutto
1 032,99 zł
Dostępność
W magazynie (2 szt.)
Magazyn
Magazyn H
Marka / Producent
DEL
Waga
10,50 kg
Wysyłka z Magazynu H — zamów więcej produktów z tego magazynu i zapłać tylko 1x za przesyłkę!
Pokaż wszystkie z Magazynu H
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!
1 032,99 zł
cena brutto · VAT 23%
Dostępny (2 szt.)
Darmowa wysyłka!
Magazyn H
1 koszt wysyłki →
Ilość:
Darmowa wysyłka
Gwarancja
14 dni zwrot
Płatności online