AOC
MONITOR AOC LED 23,8" 24B36X 144Hz
441,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
Wyświetlacz
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 128,8% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 112% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,4 cm |
| Pokrycie Adobe RGB | 91,6% |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Gama kolorów DCI-P3 | 95,8% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 92,5 ppi |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Typ HD | Full HD |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,5 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
Wydajność
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
Konstrukcja
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
Waga i rozmiary
| Głębokość (bez podstawy) | 35,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,52 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 544 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,21 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 318,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 544 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 414,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 198 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2326185 |
Zawartość opakowania
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
Moc
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 14 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy | 18 W |
Ergonomia
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 378 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,65 kg |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres bok@kupie-sprzedam-zamienie.pl.