AOC
MONITOR AOC LED 27" 27G4HA 200Hz
770,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Kąt obrotu wokół osi | -91 - 91° |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Oś obrotu | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Standard VESA | Tak |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Chorwacki |
| Liczba języków OSD | 19 |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -3,5 - 21,5° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość (bez podstawy) | 613,9 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,37 kg |
| Waga (z podstawą) | 4,83 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 366,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 52,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 240 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 516,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,8 mm |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 33 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 23 W |
Wyświetlacz
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 115,4% |
| Gęstość pikseli | 81,59 ppi |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Gama kolorów DCI-P3 | 91,9% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrycie Adobe RGB | 90,5% |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,5 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 200 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 230 kHz |
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
Multimedia
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Pozostałe funkcje
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Niski input lag | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Licznik FPS | Tak |
| Kontrola cieni | Tak |
| Pokrętło | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2261742 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
Zawartość opakowania
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 139 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,81 kg |
| Szerokość opakowania | 730 mm |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres bok@kupie-sprzedam-zamienie.pl.